Кредитний договір з ПАТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» Пропоноване рефінансування кредиту від ОТП банку

Укрпродукт Груп Лімітед (AIM: UKR), один з провідних українських виробників та дистрибуторів брендованої молочної продукції та напоїв (квасу), повідомляє, що 05 лютого 2018 року вона уклала угоду про нову позику з ПАТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» (“Нова кредитна угода”).

Нова кредитна угода

Згідно з умовами нової кредитної угоди, компанія може отримати до 65 мільйонів гривень для цілей рефінансування (для погашення кредиту від ОТП банку), а також для фінансування оборотного капіталу. Усі суми, отримані Компанією за Новою кредитною угодою, разом із нарахованими відсотками, повинні бути погашені 5 лютого 2021 року. Процентна ставка за Новою кредитною угодою встановлена на рівні 18% річних. Будь-яка заборгованість буде забезпечена відповідною заставою, наданою Компанією (нерухоме майно, обладнання тощо).

Виплата позики від ОТП банку

Компанія має намір за короткий термін залучити 32,3 млн. гривень за новою кредитною угодою, щоб погасити всі суми заборгованості по кредиту ОТП банку. Рада директорів прийняла рішення про рефінансування позики від ОТП Банку на підставі того, що умови Нової кредитної угоди є більш конкурентними, ніж умови існуючого кредиту від ОТП Банку. Подальше оголошення буде зроблено в належному порядку.
Крім того, Рада директорів планує, що інші суми, які будуть виплачені згідно з Новою кредитною угодою, будуть використані для поповнення оборотного капіталу.

Про ПАТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК»

Публічне акціонерне товариство “ВЕСТ ФАЙНЕНС ЕНД КРЕДИТ БАНК” (далі – ПАТ “КРЕДИТВЕСТ БАНК”) було створено 4 жовтня 2006 року. Банк повністю належить турецькому конгломерату, ALTINBAŞ HOLDING ANONİM ŞIRKETİ, який працює у сфері енергетики, фінансів, ювелірних виробів , логістики та освіти.

Банк був оцінений міжнародним рейтинговим агентством JCR Eurasia Rating на рівні «AA- (Ukr)» за довгостроковою національною шкалою  «Позитивний» прогноз та на «A-1 + (Ukr)» за короткостроковою національною шкалою, які позначають кредитні рейтинги інвестиційного класу. ПАТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» також був оцінений національною рейтинговою агенцією IBI-Rating за довгостроковим кредитним рейтингом класу «uaAA» (за національною рейтинговою шкалою) як з «Позитивним» прогнозом та рейтингом надійності банківського депозиту на рівні ” 5+ “(відмінна надійність).

 

 

 

Для подальшої інформації звертайтеся:

 

Укрпродукт Груп Лімітед
Джек Роуелл, Не виконавчий голова тел: +380 44 232 9602
Олександр Сліпчук, Головний виконавчий директор

 

www.ukrproduct.com
Стренд Хенсон Лімітел
Номінований радник та брокер

Рорі Мерфі, Джеймс Денс, Джек Ботрос

тел: +44 20 7409 3494

 

 

07.02.2018 Download PDF