новини

 • Акція "2+2 вигідніше" на комбучу ТМ "Vit-Fit"

  ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА Акції «2+2 вигідніше» від ТМ Vit–Fit (надалі – «Правила»)   Організатором Акції Акції «2+2 вигідніше» від ТМ Vit-Fit (надалі – «Акція») є ТОВ «Живий квас». Мета проведення Акції: популяризація товарів під торговою маркою (далі – ТМ) Vit-Fit, а також стимулювання та створення сприятливих умов для збуту і просування товарів під ТМ Vit-Fit на […]
  04.01.2024
 • «Лідер року 2021» — підтвердження ефективності ДП «Старокостянтинівський молочний завод»

  ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА Акції «2+2 вигідніше» від ТМ Vit–Fit (надалі – «Правила»)   Організатором Акції Акції «2+2 вигідніше» від ТМ Vit-Fit (надалі – «Акція») є ТОВ «Живий квас». Мета проведення Акції: популяризація товарів під торговою маркою (далі – ТМ) Vit-Fit, а також стимулювання та створення сприятливих умов для збуту і просування товарів під ТМ Vit-Fit на […]
  18.02.2022
 • КОМБУЧА ТМ «Vit-Fit» - ДОВГООЧІКУВАНА НОВИНКА ВЖЕ НА ПОЛИЦЯХ СУПЕРМАРКЕТІВ!

  Комбуча від ТМ «Vit-Fit» - це непастеризований натуральний напій без барвників та консервантів природної газації. Комбуча містить пробіотики та сприяє покращенню травлення, детоксикації організму та зміцненню імунітету. Шукайте цей чудодійний напій в магазинах торгівельної мережі «Мегамаркет» та будьмо здорові!
  10.02.2021
 • Участь у благодійній акції

  З 1 по 15 листопада в мережі АТБ проходить національна благодійна акція на користь онкохворих дітей.
  31.10.2020
 • Малиновий квас від ТМ "Арсеніївський"

  ТМ «Арсеніївський» представляє новинку 2020 року - живий не пастеризований Малиновий квас!!! Малиновий квас ТМ «Арсеніївський» - це унікальний напій, що не має аналогів на ринку України.
  27.07.2020
 • Нова лінійка масла TM Molendam

  ТМ Molendam презентує нову лінійку натурального солодковершкового масла, яка представлена ​​найпопулярнішими на ринку позиціями: Масло селянське 72,6% і Масло Екстра 82,5%. Масло Molendam виробляється за традиційною технологією - методом збивання натуральних вершків, отриманих із відбірного фермерського молока вищого сорту, завдяки чому воно зберігає природний вершковий аромат і має неймовірно ніжну консистенцію. Для упаковки масла використовується звичний споживачеві матеріал, який захищає продукт від потрапляння сонячних променів і вологи, а завдяки невід'ємним атрибутам бренду Molendam - стильним корівкам, класична форма упаковки стала яскравою та сучасною.
  31.12.2019
 • Участь бренду "Molendam" в благодійному фестивалі "Charity weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною"

  31 серпня бренд "Molendam" взяв участь у благодійному заході "Charity Weekend", який щорічно організовує Маша Єфросиніна з метою збору коштів для порятунку дітей зі складними патологіями. Хочемо подякувати кожному, хто розділив цей день разом з нами. Дякуємо за небайдужість і Ваші усмішки :)
  09.09.2019
 • Зустрічайте новий проект @Molendama в соціальній мережі Instagram

  Зустрічайте новий проект @Molendama в соціальній мережі Instagram.
  13.06.2019
 • Нова лінійка плавлених сирів преміум класу ТМ Molendam

  «Спробуй стиль на смак» - саме з таким гаслом компанія «Укрпродукт Групп»  презентувала нову лінійку плавлених сирів преміум класу під брендом Molendam.
  04.05.2019
 • Календарний план 2019

  28.01.2019
 • Торгівельні новини станом на кінець 2017 року

  Укрпродукт, один із провідних українських виробників та дистриб`юторів брендованої молочної продукції та напоїв (квасу) оголошує торгівельні новини за рік, що закінчився 31 грудня 2017 року.
  11.04.2018
 • Кредитний договір з ПАТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» Пропоноване рефінансування кредиту від ОТП банку

  Укрпродукт Груп Лімітед (AIM: UKR), один з провідних українських виробників та дистрибуторів брендованої молочної продукції та напоїв (квасу), повідомляє, що 05 лютого 2018 року вона уклала угоду про нову позику з ПАТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» ("Нова кредитна угода").
  07.02.2018
12