Молочна продукція
Напої
Корпоративний блок

Компанія

Про нас

«Укрпродукт Груп» провідний виробник високоякісної брендованої молочної продукції та квасу, що успішно реалізуються в Україні та на зовнішніх ринках вже більше 20 років.

На українському ринку компанія представлена брендами Наш молочник, Molendam, Наш сирок, Вершкова Долина, Фермерський, а також Арсеніївський.


Використання виключно високоякісної сировини та компонентів для виробництва продукції, чітко контрольований технологічний процес та висококваліфіковані кадри – забезпечують виготовлення смачної та корисної продукції.Компанія входить в ТОП-3 виробників плавлених сирів, в ТОП-5 компаній виробників масла та спредів, а також в п’ятірку лідерів виробників квасу.До складу “Укрпродукт Груп” входять 4 заводи, штат всіх підприємств нараховує понад 850 співробітників:

  • Завод в Житомирі, який спеціалізується на виробництві плавленого сиру.
  • Завод в Житомирі по виробництву квасу.
  • Молочний завод у Старокостянтинові, що випускає фасоване масло, спреди, твердий сир і сухе молоко.
  • Молочний завод в Летичеві.

Виробничі потужності Укрпродукт Груп дозволяють випускати до 70 000 тонн молочної продукції на рік.

На виробництві впроваджена система управління якістю ISO 9001, ISO 22000, ISO/TS 22002, що гарантує високу якість продукції.

Компанія має розгалужену, добре налагоджену систему дистрибуції, працює з більшістю національних і регіональних торговельних мереж, має торгові представництва у ключових регіонах України. Окрім брендованих продуктів, “Укрпродукт Груп” виробляє продукцію під власними торговими марками провідних торговельних мереж: Ашан, Фоззі Груп, Велика Кишеня та ін.

Крім споживчих товарів «Укрпродукт Груп» також виробляє і експортує молочні продукти промислового призначення, включаючи сухе молоко в країни СНД, Європи, Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Африки, Південної Америки.