Молочна продукція
Напої
Корпоративний блок

Компанія

Менеджмент/структура

 

Джек Роуелл,
Невиконавчий директор

Джек Роуелл є головою ряду компаній у державному та приватному секторах, в основному в галузі харчової промисловості. Раніше він був виконавчим директором компанії Dalgety plc, відповідальний за підрозділ продукції для споживачів. Джек також займав посаду голови Celsis plc. та був генеральним директором компаній Golden Wonder Ltd. та Lucas Food Ingredients (які є частиною групи компаній Dalgety Food).
Вищу освіту отримав в Оксфордському університеті за спеціальністю бухгалтер.

 


Олександр Сліпчук,
Головний виконавчий директор

Олександр Сліпчук відповідає за загальну роботу та реалізацію стратегії Групи та є засновником “Укрпродукт Груп”. Навчався у Далекосхідному військово-морському училищі в Росії, яке закінчив за спеціальністю мореплавець у 1989 році. Разом із Сергієм Євланчиком Олександр заснував у 1994 році фонд цінних паперів “Альфа-Брокер”, який розвивав ринок акцій на далекому сході Російської Федерації, а також придбав початкові ставки в компаніях, які згодом стали частиною “Укрпродукт Груп”. Пізніше в 1998 році Олександр зайняв керівну посаду на Староконстантинівському молочному заводі, основному операційному активі “Укрпродукт Груп”.

 


Сергій Євланчик,
Виконавчий директор

Сергій Євланчик навчався у Владивостоцькому державному університеті економіки та служби в Російській Федерації та в Оксфордському університеті у Великобританії, де отримав ступінь МВА. Разом з Олександром Сліпчуком він створив акційну торговельну групу “Альфа-Брокер” у 1994 році на Далекому Сході Російської Федерації. Після перерви на російських та українських фондових ринках у 1998 р. Сергій Евланчик переорієнтував свою діяльність на розвиток бізнесу в промисловому секторі України, зокрема в молочній промисловості, де він приєднався до компаній, які згодом сформують “Укрпродукт Груп” у 2004 році. В 2005 році Сергій очолив “Укрпродукт Груп” та успішно розмістив у переліку активів на ринку AIM на Лондонській фондовій біржі. У 2011 році під керівництвом Сергія Євланчика Група забезпечила фінансування боргу з ЄБРР, орієнтовану на підвищення енергоефективності та підвищення ефективності виробництва існуючих виробничих потужностей.

 


Юрій Гордійчук,
Генеральний директор

Юрій Анатолійович Гордійчук працює в компанії з 2002 р. Спочатку Юрій Анатолійович був директором із забезпечення сировиною, а 2005 р. його підвищено до директора виробництва. Наступний важливий етап у кар`єрі Гордійчука розпочався 2008 р., коли власники «Укрпродукт Груп» призначили його генеральним директором компанії.
Юрій Гордійчук здобув вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організації виробництва» і має понад 10 років досвіду адміністративної діяльності. 2006 року Юрій Гордійчук закінчив Вищу школу економіки (м. Москва, Росія) за спеціальністю «Логістика та управління ланцюгами постачання», одержавши ступінь магістра ділового адміністрування (Master of Business Administration (MBA).