Молочна продукція
Напої
Корпоративний блок

Компанія

Менеджмент/структура

 

Джек Роуелл, OBE

Невиконавчий Голова Ради директорів

Джек Роуелл був головою низки компаній у державному та приватному секторах, головним чином у харчовій промисловості. Раніше він був виконавчим директором ради Dalgety plc, відповідальним за підрозділ харчових продуктів для споживачів. Джек також обіймав посаду голови Celsis plc.

Він також був менеджером Bath Rugby, чемпіонів Англії та англійської національної збірної.

До цього, Джек Роуелл був генеральним директором Golden Wonder Ltd. та Lucas Food Ingredients (частина Dalgety Food Group).

Здобув освіту в Оксфордському університеті та є дипломованим бухгалтером.

 


Олександр Сліпчук,
Головний виконавчий директор

Олександр Сліпчук відповідає за загальні результати Групи та реалізацію стратегії. Є засновником «Укрпродукт Груп».

Навчався у Далекосхідному військово-морському училищі в СРСР, яке закінчив за спеціальністю мореплавець у 1989 році. Разом із Сергієм Євланчиком, Олександр, у 1994 році, заснував групу по торгівлі цінними паперами «Альфа-Брокер», розвивав бізнес з торгівлі акціями та придбав початкові частки в компаніях, які пізніше стали частиною «Укрпродукт Груп».

Пізніше, у 1998 році, Олександр обійняв керівні посади на молочному заводі «Молочник» та Старокостянтинівському молочному заводі, що є основними операційними активами «Укрпродукт Груп».

 


Сергій Євланчик,
Виконавчий директор

Сергій Євланчик отримав ступінь магістра в Оксфордському університеті, де вивчав бізнес адміністрування у «Said Business School».

Разом з Олександром Сліпчуком у 1994 році заснував групу по торгівлі цінними паперами «Альфа-Брокер». Після падіння фондових ринків у 1998 році Сергій Євланчик переорієнтував свою діяльність на розвиток бізнесу у промисловому секторі України, зокрема у молочній промисловості, де він приєднався до компаній, які згодом у 2004 році сформували «Укрпродукт Груп». У 2005 році Сергій привів Групу до успішного лістингу на ринку АІМ Лондонської фондової біржі.

У 2011 році, під керівництвом Сергія Євланчика, Група залучила кредитне фінансування від ЄБРР, спрямоване на підвищення енергоефективності та продуктивності виробничих потужностей.

Сергій також є партнером компанії «Rengy Development», яка зосереджена на розвитку проектів відновлюваної енергетики, в основному сонячної енергії в Україні.

 


Юрій Гордійчук,
Генеральний директор

Юрій Гордійчук працює у Групі з 2002 року. На початку кар’єри він був директором із закупівель, а у 2005 році був підвищений до директора з виробництва. Наступний значний крок у кар’єрі Юрія Гордійчука було зроблено у 2008 р., коли його було призначено головним операційним директором «Укрпродукт Груп». Юрій має успішний досвід у бізнес-адмініструванні та диплом за спеціальністю «Управління виробничою організацією». 2006 року Юрій Гордійчук отримав ступінь MBA від Школи економіки.