«Арсеніївський»

Під ТМ «Арсеніївський» випускається квас бутильований, розливний, а також напої соковмісні.

Лінійка квасу ТМ «Арсеніївський» представлена двома сортами – темним і білим.
Квас ТМ «Арсеніївський» – натуральний хлібний квас, отриманий в результаті природного бродіння, непастеризований і, на відміну від інших, ненасичений штучно вуглекислотою. Насичення відбувається в результаті бродіння і продовжується навіть після розливу в пляшку. Даний продукт має невеликий термін зберігання, що підтверджує його натуральність. При виробництві квасу та напоїв під ТМ «Арсеніївський» використовують виключно високоякісні натуральні інгредієнти.

Узвар ТМ «Арсеніївський» – традиційний український напій, зварений з сушених фруктів та ягід за старовинним рецептом. Особлива технологія виробництва дозволяє зберегти якнайбільше вітамінів та наситити напій смаком. Це чудодійний напій, який був для наших прадідів одним з атрибутів важливих подій, великих свят, а в наш час взагалі став одним із напоїв повсякденного вжитку. Узвар ТМ «Арсеніївський» – ідеальний напій для всієї сім’ї у будь-яку пору року!
Напій з шипшини ТМ «Арсеніївський» – це натуральний смачний та корисний продукт, приготований традиційним методом настоювання, що дозволяє зберегти всю гаму корисних речовин та вітамінів шипшини. Ягоди шипшини сприятливо впливають на весь організм: вони виконують тонізуючу, протизапальну, кровотворну, протисклеротичну, регенеруючу дію.

 

Напій «Сидровик» ТМ “Арсеніївський” – це напій натурального бродіння на основі яблучного соку. Справжній безалкогольний сидр на відміну від інших, ненасичений штучно вуглекислотою. Насиченість досягається лише в процесі живого бродіння молочнокислих бактерій.

 

Справжні, натуральні та корисні – квас та напої ТМ «Арсеніївський»!

Продукція

Всі продукти бренда