Молочна продукція
Напої
Корпоративний блок

Компанія

«УКРПРОДУКТ ГРУП» (далі – «Група») є провідним виробником і дистриб’ютором високоякісної брендованої молочної продукції в Україні і на зовнішніх ринках.


 70 000 тон
молочної продукції
в рік

Виробляє і експортує
в Данію, Нідерланди,
Болгарію, Японію і Туреччину

Філії по всій Україні
Понад 1500 співробітників

 ↓  ↓

Основу нашого бізнесу складають 4 сертифікованих за стандартом ISO заводи загальною потужністю близько 70 000 тон молочної продукції в рік. Група займається постачанням брендованої молочної продукції (масло і сир) роздрібним і оптовим підприємствам в Україні.


«УКРПРОДУКТ ГРУП» також виробляє і експортує молочні продукти промислового призначення, включаючи сухе молоко, в Данію, Нідерланди, Болгарію, Японію і Туреччину. Крім того, Група надає послуги з логістики та дистрибуції своєї продукції третім сторонам, які працюють в Україні.


«УКРПРОДУКТ ГРУП» має філії по всій Україні з доступом до сировинної бази на території всієї країни. Велика дистриб’юторська мережа, створена в період з 2001 по 2006 р, також забезпечила присутність Групи в роздрібних мережах на всій території України. Однак найпотужнішою рушійною силою в нашому бізнесі є персонал. Штат всіх підприємств Групи нараховує понад 1500 співробітників.


До складу Групи входять:

  • Завод в Житомирі, який спеціалізується на виробництві плавленого сиру та фасованого масла.
  • Завод в Житомирі по виробництву квасу.
  • Молочний завод у Старокостянтинові, що випускає фасоване масло, спреди, твердий сир і сухе молоко.
  • Молочні заводи в Красилові та Летичеві.
  • Дистриб’юторська компанія, в яку входять 7 торгових структур в найбільших містах України.
  • Експортна компанія.
  • Транспортно-логістична компанія.