Молочна продукція
Напої
Корпоративний блок

Що таке фондю і як же приготувати в домашніх умовах?

Коли гості на порозі і немає часу на вишукане меню, приготуйте фондю. Фондю - це традиційна швейцарська страва, яка в останій час стала популярна по всьому світу. Слово походить від французького "fondue" та означає "розплавлений", що повність характеризує суть страви.

Фондю може стати прекрасним частуванням на вашому столі, а головне оригінальним і смачним. На приготування цієї страви необхідно зовсім небагато часу і зусиль.

Готується фондю у спеціальній жароміцній посуді - какелон (фр. Caquelon). Страва ррозрахована на велику компанію, вона покликана об'єднати завдяки тому, що готується прямо за столом, безпосередньо всіма учасниками. Для зручності гостей фондюшницю ставлять посередині столу, а кожному гостю дають окрему тарілку та дві виделки – одна для приготування (занурення в фондю), інша щоб їсти. Це робиться не тільки заради гігієнічних заходів, а для того щоб гість не обпікся виделкою.

В даний час існує більше сотні рецептів приготування фондю, серед яких є шоколадні, м'ясні і навіть овочеві. Класичесний рецепт складається лише з двох інгрідієнтів: сир та вино, подається до нього хліб, овочі та фрукти.

Фондю - це не тільки смачно, фондю – це атмосфера душевної бесіди.
22.09.2017