«УКРПРОДУКТ ГРУП» ПІДПИСАВ УГОДУ ПРО НАДАННЯ КРЕДИТУ ЄБРР РОЗМІРОМ 11 МІЛЬЙОНІВ ЄВРО В ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) сьогодні підписав угоду про надання кредиту розміром 11 мільйонів євро компанії «Укрпродукт Груп», що є одним із провідних українських виробників і дистрибуторів брендованої молочної продукції високої якості.
Кредит буде використаний на встановлення нового енергоощадного устаткування на головному заводі «Укрпродукт Груп» у Старокостянтинові Хмельницької області. «Укрпродукт Груп» очікує, що завдяки новим технологіям витрати на електрику, газ, воду та каналізацію скоротяться на 40-80% порівняно з сьогоднішніми, а викиди вуглекислого газу зменшаться майже на 9 000 тонн на рік.
Кредит, який одержала компанія «Укрпродукт Груп», є першим кредитом ЄБРР в рамках нової ініціативи в галузі стійкої енергетики та підвищення енергоефективності в агропромисловому комплексі (ІСЕ). Відповідно до цієї ініціативи, ЄБРР виділив 50 мільйонів євро на покращення енергоефективності, а також екологічної та соціальної складових компаній агропромислового сектора.
Сергій Євланчик, Головний виконавчий директор «Укрпродукт Груп», зазначив: «Я радий, що ЄБРР обрав «Укрпродукт Груп» для надання першого кредиту в рамках нової ініціативи, спрямованої на підвищення енергоефективності в агропромисловому секторі. Ця інвестиція має велике значення як для бізнесу, так і для довкілля».
Джек Ровел (Jack Rowell), Незалежний Голова ради директорів «Укрпродукт Груп», додав: «Кредит ЄБРР – це ознака довіри до стратегії зростання, обраної «Укрпродукт Груп». Наша мета – збільшити прибутки шляхом підвищення ефективності виробництва, що створить довгострокові цінності для наших акціонерів».
В ході реконструкції буде встановлено нове устаткування для зон приймання і переробки молока, виробництва вершків і масла, устаткування для сушіння сироватки та знежиреного молока, а також нову центральну опалювальну котельню, електричну підстанцію та аміачне/охолоджувальне устаткування.

Додаткову інформацію ви можете знайти на сайті www.ukrproduct.com. Просимо також звертатися до:
The PBN Company
Оксана Монастирська

Тел. + 38 044 586 63 50
oksana.monastyrska@pbnco.com

«Укрпродукт Груп» (далі – «Група») є провідним виробником і дистрибутором високоякісної брендованої молочної продукції в Україні. Портфоліо продуктів Групи включає плавлений і твердий сири, знежирене і незбиране сухе молоко, а також масло. «Укрпродукт» створив низку відомих харчових брендів («Наш молочник», «Народний продукт», «Вершкова Долина», «Molendam», «Фермерське»), які одержали високу оцінку споживачів. Група має сучасні виробничі потужності, представлені чотирма молочними заводами в західному і центральному регіонах України (молочний завод у Старокостянтинові з двома заводами-супутниками в Красилові та Летичеві, завод із виробництва олії та сиру в Житомирі) загальною потужністю близько 70 000 тонн молочних продуктів на рік. «Укрпродукт Груп» володіє автопарком із понад 150 транспортних засобів і має одну з найбільших в Україні мереж логістики та дистрибуції, яка охоплює вісім найбільших міст країни.

31.03.2011 Download PDF