Акція “2+2 вигідніше” на комбучу ТМ “Vit-Fit”

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

Акції «2+2 вигідніше» від ТМ VitFit

(надалі – «Правила»)

 

  1. Організатором Акції Акції «2+2 вигідніше» від ТМ Vit-Fit (надалі – «Акція») є ТОВ «Живий квас».
  2. Мета проведення Акції: популяризація товарів під торговою маркою (далі – ТМ) Vit-Fit, а також стимулювання та створення сприятливих умов для збуту і просування товарів під ТМ Vit-Fit на ринку.
  3. Учасники Акції.

3.1. Учасниками Акції можуть бути всі громадяни України, яким виповнилося 18 років та які придбали Акційну продукцію (надалі – «Учасники Акції»).

3.2. Організатор Акції не зобов’язаний перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.

  1. Строки та місце проведення Акції:

4.1. Акція проводиться з 01.01.2024 року  до 31.03.2024

4.2 Акція проводиться на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій, за умови наявності Акційної продукції в місцях продажу.

  1. Продукція, що бере участь в Акції:

5.1. Продукція, що бере участь в Акції:

– Kombucha Elderberry ТМ «Vit-Fit» в пл. 0,5 л
– Kombucha Grape&Apple ТМ «Vit-Fit» в пл. 0,5л
– Kombucha Berry ТМ «Vit-Fit» в пл. 0,5 л
– Kombucha Apple&Pear ТМ «Vit-Fit» в пл. 0,5 л

5.2.Акційна продукція – упаковка з 4 (чотирьох) одиниць продукції під торговою маркою Vit-Fit  в асортименті, перерахованих в пункті 5.1 цих Правил, позначена плашкою з написом «Акція! 2+2 вигідніше».

  1. Умови Акції.

6.1.Купуючи Акційну продукцію Учасник Акції сплачує вартість одиниці Акційної продукції, яка складається з 4 (чотирьох) одиниць продукції під ТМ Vit-Fit  в асортименті, за ціною виробника/дистриб’ютора, що дорівнює вартості 4 (чотирьох) одиниць продукції під ТМ «Моршинська» за ціною виробника/дистриб’ютора зі знижкою 50%, визначених в пункті 5.1 цих Правил, відповідно до артикулу, що реалізуються не як акційна пропозиція.

6.2. Умови Акції діють тільки у разі придбання Акційної продукції.

6.3.Розірвання упаковок Акційної продукції не допускається. Умови Акції діють тільки у разі придбання Акційної продукції з непошкодженим пакуванням.

6.4. Кількість придбаних одиниць Акційної продукції не обмежена.

  1. Інші умови.

7.1. Детальні умови Акції розміщені на сайті ukrproduct.com.

7.2. Організатор Акції не несе відповідальності за відсутність Акційної продукції в конкретній торговій точці.

7.3. Організатор Акції не несе відповідальності за цілісність пакування Акційної продукції в торгових точках.

7.4. Організатор Акції не несе відповідальності за дотримання торговими точками умов проведення Акції та цих Правил. Ціна Акційної продукції в місцях продажу може різнитися залежно від націнки продавця.

7.5. У випадку виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне розуміння цих Правил та\або має на увазі питання, що не врегульовані цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції у відповідності з вимогами чинного законодавства України. Таке рішення є остаточним та не підлягає оскарженню.

7.6. Організатор Акції не несе відповідальності у випадку настання форс-мажорних обставин (непереборних обставин), таких як епідемії, стихійне лихо, пожежа, паводок, військові дії будь-якого характеру, блокади, істотні зміни в законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші обставини, які не підвладні контролю Організатора.

7.7. Організатор Акції залишає за собою право вносити уточнення і зміни до цих Правил Акції без попереднього особистого повідомлення всіх Учасників Акції. Інформація про уточнення/зміни Офіційних правил Акції доводиться шляхом розміщення уточнених/змінених Правил на сайті ukrproduct.com

7.8. Правила Акції, як і будь-які зміни/доповнення до них, набувають чинності з моменту їх розміщення Організатором на Інтернет-сайті ukrproduct.com

 

04.01.2024 Download PDF