«Наш Молочник»

ТМ «Наш Молочник» – смачна нотка до кожної страви!

Торгова марка «Наш Молочник» – це поєднання традиційних рецептур і сучасних технологій виробництва, широкий асортимент, де кожен знайде щось собі до смаку. Представлена на ринку України вже понад 10 років, і традиційно користується високим рівнем прихильності серед споживачів.

Під ТМ «Наш Молочник» випускається вершкове масло та плавлений сир.
Вершкове масло ТМ «Наш Молочник» виготовляється виключно з високоякісних пастеризованих вершків. Головна особливість виробництва масла – це метод збивання вершків, завдяки чому масло має неймовірно приємний смак і ідеальну консистенцію.


ТМ «Наш молочник» пропонує споживачам плавлені сири трьох основних видів:

  • Плавлені сири в брикетах – це зручний та вже звичний формат плавленого сиру у поєднанні з унікальними, вишуканими смаками. Виробляються на основі натурального вершкового масла та сиру. Мають м’яку та ніжну консистенцію, кожен шматочок сиру розкриває повноту вершково-сирного смаку зі своєю індивідуальною ноткою.
  • Ковбасні копчені плавлені сири виготовляються з натуральних інгредієнтів: сир твердий та масло. Завдяки натуральному копченню на трісках вільхи, сир має неймовірний аромат та смак. Крім звичних форматів лінійка ковбасно-копчених сирів доповнена унікальними форматами упаковки: сосиска сирна та зручний формат перекусу.
  • Пастоподібні плавлені сири в стаканах і ванночках виробляються на основі натурального вершкового масла та сиру, мають ніжну, кремову консистенцію, завдяки чому просто тануть у роті. Лінійка має зручний європейський формат упаковки, представлена чотирма смаками: Вершковий, Янтар та два неповторних смаки Телятини з вишнею і Грибного жульєну.

ТМ «Наш Молочник» – це смачні продукти гарантованої якості, які завжди поруч з Вами.

Продукція

Всі продукти бренда